A Crvena zvezda kosárlabdacsapata tegnap nyert Valenciában

2017.12.16
13:24
2024.03.19
08:51
Sorozatban harmadik győzelmét aratta a Crvena zvezda kosárlabdacsapata az Euroligában, miután tegnap este 86-82 arányban nyert Valenciában, a Pamesa ellen.

Az első három negyedet követően még a hazaiak vezettek 63-56-ra, a negyedik tíz percet azonban a Crvena zvezda 11 ponttal nyerte és megfordította a mérkőzést. A belgrádiak legjobbja a 26 pontos James Feldin volt, akit nem tudtak tartani a hazaiak, míg a spanyol együttesből a 17 pontos San Emeterio volt a legeredményesebb. Tizenkét forduló után a Crvena zvezda öt győzelemmel és hét vereséggel a 11. helyet foglalja el. A következő fordulóban Dušan Alimpijević együttese a török Fenerbahcéhoz utazik.